כתבות בNRG

מתוך NRG: ניסים ציוני, מנכ"ל ארגון פתחון לב המסייע למשפחות במצוקה, מסביר כי עוני ומצוקה בקרב נוער וילדים הוא סכנה קיומית לחברה הישראלית. לקריאת הכתבה שנכתבה על ידי ניסים ציוני לחצו כאן

אמירה בוזגלו וניסים ציוני

אמירה בוזגלו וניסים ציוני

NRG: ע"פ ניסים ציוני מנכ"ל פתחון לב, מלבד חלוקה של סלי מזון, הרחיב פתחון לב את פעילותו למישורים נוספים, מתוך ההבנה כי על מנת להוציא משפחות ממעגל העוני, יש לשבור את מעגל "העוני הבין דורי", באמצעות סיוע הומניטרי רגעי מחד וחינוך דור העתיד, כך שיקבל את הכלים הנדרשים לעמוד על רגליו בזכות עצמו, מאידך. לקריאת הכתבה במלואה – לחצו "ניסים ציוני"
ניסים ציוני קורא לציבור לתרום בגדים משומשים לפתחון לב ולא למחזוריות העירוניות – כל ההסברים לפניכם!
לאור הנתונים העגומים בנושא יוקר המחיה שכולנו מכירים, בשנים האחרונות אנו עדים למצב שבו המשפחות פחות זמינות לילדים. ניסים ציוני מסביר שהעובדה ששני ההורים יוצאים לעבודה עד שעות מאוחרות, מצמצמת למעשה את הזמן עם הילדים – וכל עוד לא מטפלים בהורדת יוקר המחייה בצורה מהותית, ישנו צורך להעניק לילדים מסגרות ראויות.
11037635_1081769801838951_2375735428379981862_n
כדי לתרום לארגון פתחון לב בניהולו של ניסים ציוני ניתן לפעול במספר דרכים, בהן איסופי מזון בחברות וארגונים, תרומה עצמאית, סיוע בחלוקה וכדומה. ארגון פתחון לב פועל בכמה מישורים על מנת לגייס תרומות כמו שיתופי פעולה עם אתרים, שיתופי פעולה עם גופי תקשורת ופרסום. (מתוך NRGׂ)
ניסים ציוני מציג: חוק פתחון לב למאבק בעוני